Prosimy o 1% podatku na rzecz szkoły

Szanowni Rodzice, Przyjaciele Szkoły

Trwa okres rozliczeń podatkowych za 2017 rok. Serdecznie zapraszamy do przekazania 1% swojego podatku dla Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Siedlcach na edukację swoich dzieci. Nasza szkoła od siedmiu lat współpracuje ze Stowarzyszeniem na Rzecz Pomocy Szkołom "PRZYJAZNA SZKOŁA" z siedzibą w Mysłowicach. Jest to Organizacja Pożytku Publicznego, która zajmuje się organizowaniem pomocy finansowej dla szkół. Rodzice i nasi przyjaciele mogą za pośrednictwem Stowarzyszenia "Przyjazna Szkoła" przekazać 1 % podatku dla własnych dzieci. Wyjątkowość tej akcji polega na tym, że mamy możliwość wspierania szkoły z pieniędzy budżetu państwa. Tylko od Was zależy więc wysokość zgromadzonych środków na naszym koncie. Dla nas jest to niecodzienna możliwość pozyskania pieniędzy na wzbogacenie oferty edukacyjnej i zapewnienie wyższego standardu nauki. Będziemy mogli doposażyć plac zabaw, zakupić sprzęt komputerowy, zorganizować zajęcia pozalekcyjne, wycieczki czy zielone szkoły. Nie trzeba nic wpłacać! Wystarczy tylko zdecydować, gdzie ma trafić 1% Waszego podatku (Waszej rodziny, przyjaciół itd.). Jeżeli nie podejmiecie tej decyzji, o Waszych pieniądzach będą decydowali inni! Wskażcie w rocznym rozliczeniu PIT, gdzie ma trafić ten 1% podatku. Macie do tego prawo. Dziękujemy.

Więcej szczegółów na stronie Stowarzyszenia "Przyjazna Szkoła" http://www.ps.org.pl/portal/pokaz/1-dla-mojej-szkoly.html

Wzór wpisu: Proszę w zeznaniu podatkowym dokonać wpisu jak w podanym niżej wzorze:

**Jesteś tutaj: **Home Aktualności Rok szkolny 2017-2018 Prosimy o 1% podatku na rzecz szkoły