Jesteśmy „Muzykalną szkołą”

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zdobyli  Ogólnopolski Certyfikat „Muzykalna szkoła”. Projekt  Muzykalna szkoła miał formę konkursu ,w którym musieliśmy wykonać szereg działań. Następnie były one oceniane przez jury konkursu Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. Za każde zadanie można było otrzymać od 1 do 10 punktów, my za każde zrealizowane  zadanie zostaliśmy ocenieni na 10 punktów. Projekt realizowaliśmy od 30 kwietnia do 21 grudnia 2017 roku. Śmiało można powiedzieć, że w projekcie uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły, gdyż oceniane były bardzo różne zadania, m.in. Uroczystość Dnia Mamy i Taty, Konkurs Karaoke, Konkurs Młodych Instrumentalistów, Świąteczny Mini Playback Show, Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Fryderyka Chopin oraz spotkania z muzykami czynnie koncertującymi- my zapraszaliśmy na koncerty Biuro Koncertowe Orfeusz. Celem konkursu „Muzykalna szkoła” było  pobudzanie i rozwijanie zdolności muzycznych dzieci i młodzieży.

 

**Jesteś tutaj: **Home Aktualności Rok szkolny 2017-2018 Jesteśmy „Muzykalną szkołą”