Korespondencyjni Przyjaciele Klasy 1 z Wieliczki

Przyjaciel korespondencyjny lub przyjaciel listowny – osoba, z którą regularnie wymienia się miłe kartki, listy lub maile (koresponduje) jako hobby. Często jest to osoba zamieszkała w innym mieście czy kraju, której nigdy nie spotkało się osobiście i ze względu na dzielącą odległość jej spotkanie na żywo jest mało prawdopodobne.

Uczniowie z klasy 1 dzięki wychowawcy Annie Cieleń nawiązali korespondencyjną znajomość z uczniami z klasy 1 ze Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi w Wieliczce.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wymieniliśmy się kartkami z życzeniami świątecznymi. Natomiast w lutym przygotowaliśmy widokówki z pozdrowieniami z okazji Dnia Pocztówki do Przyjaciela.

**Jesteś tutaj: **Home Aktualności Rok szkolny 2017-2018 Korespondencyjni Przyjaciele Klasy 1 z Wieliczki