Oddziały przedszkolne

Wizyta w kinie

Dnia 16 października zerówka wybrała się do kina Helios na seans „Hotel Transylwania 3”. Dzieci miały okazję obejrzeć bajkę o szalonej rodzince potworków, która ponad wszystko kochała się mimo różnic. Nudy w kinie nie było – dużo wątków, wiele postaci, same atrakcje. Dzieci były zachwycone. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem bardzo dobrze spędzonego przedpołudnia. Po seansie dzieci spędziły czas w parku zbierając skarby jesienne i ciesząc się piękną pogodą.

Światowy Dzień Zwierząt w zerówce

Dnia 4 października przedszkolaki z zerówki obchodziły Światowy Dzień Zwierząt! Dzień był bardzo aktywny w zabawy i pomysły na uczczenie tego przyjacielskiego święta. Dzieci wraz z wychowawczynią porozmawiały o ważnych zasadach obchodzenia się z pupilami, idącej za tym odpowiedzialności oraz potrzeby pomocy zwierzętom w schroniskach. Na koniec wykonały fantastyczne prace plastyczne z wybranymi przez siebie zwierzętami.

**Jesteś tutaj: **Home Oddziały przedszkolne